Вы тут:
Главная » Статьи » Энергосбережение-Украинский опыт

Применение солнечных батарей в многоэтажном строительстве.
У Львові на даху нещодавно введеного в експлуатацію багатоповерхового житлового комплексу «На Кондукторській» встановили сонячні батареї.

Завдяки використанню сучасних технологій житло повністю відповідає вимогами сьогодення. Нерухомість, побудована з інноваційним баченням, не тільки забезпечує комфортні та якісні умови для проживання людей, а й виконує надзвичайно актуальну у нинішніх реаліях функцію енергозбереження. Так, сонячні батареї дозволяють житловому комплексу не тільки економити енергоресурси, а й здешевлюють комунальні послуги його мешканцям. Завдяки використанню сонячної енергії кожен власник квартири має змогу користуватися освітленням під'їздів, прибудинкової території і громадських зон безкоштовно.Гострий дефіцит природного газу та вугілля, яке є основним паливом для українських теплоелектростанцій, став причиною недовиробництва електроенергії в країні – і як наслідок аварійних відключень електрики. Аби зменшити споживання електричної енергії на загальнодержавному рівні багато житлових об’єктів сьогодні змушені відмовитись від освітлення під’їздів у вечірні, нічні та ранкові години.

В той же час під'їзду, який підключений до сонця, занурення у темряву не загрожує. Лампочки живляться від акумулятора, який заряджається від сонячних батарей, встановлених на даху багатоповерхівки. З настанням сутінок відразу спрацьовує реле – пристрій для захисту й автоматичного управління електричними приладами – і засвічуються енергоощадні лампочки. Навіть якщо сонця протягом певного дня не буде, світло забезпечить акумулятор, заряду якого вистачає, як правило, на 72 години.

Будемо сподіватися, що мине ще зовсім небагато часу і користуватися світлом від сонячних батарей зможуть не тільки мешканці новобудов бізнес-класу.
Категория: Энергосбережение-Украинский опыт | Добавил: wizold (22.01.2015)
Просмотров: 482 | Комментарии: 1 | Теги: применение солнечных батарей | Рейтинг: 3.0/1
Всего комментариев: 1
1 pekach  
Интересная новость. Судя по количеству крыш у наших многоэтажек - потенциал огромен, только вот с реализацией как всегда плохо.

Имя *:
Email *:
Код *:
Solar-Time (c) 2014-2017 // AlexandrS
SiteMap.xml
Наверх